Nemáte čas, nechce se Vám?

Pak jste zde správně, zastoupíme Vás na měření emisí a STK. Službu je nutné nejprve předem objednat. Po objednání termínu za Vás následně provedeme emise a STK na Vašem voze.

Služby provádíme pouze pro osobní vozy (M1), všechny ceny a polatky jsou uvedeny pro tuto kategorii.

Jak to bude probíhat?

Po rezeravci termínu se domluvíme na místě předání vozidla. Např. auto můžeme vyzvednou u Vás v zaměstnání nebo v místě bydliště či jiním místě. Následně vozidlo převezeme na místo příslušné kontroly. Po absolvování povinných prohlídek Vám  vozidlo přistavíme zpátky.

Co všechno budete potřebovat?

Pro emise s STK potřebujeme Váše vozidlo, osvědčení o registraci vozidla, technický průkaz, emisní kartu pokud již byla vystavena. V případě dovozů nás prosím kontaktujte.

Kolik mě to bude stát?

Zaplatíte pouze polatky na emisích, STK a za naše služby.


Mobile Cars nenykonává měření emisí ani STK. Pouze Vás zastupujeme na místech, které mají oprávnění provádět emise a STK.

Ceník služeb

Emise a STK 2000,- Kč
Emise a STK - DOVOZ 2500,- Kč
nálepka Emisní zóna D 500,- Kč

Uvedené ceny platí vždy pro vyřízení služeb v Ostravě a jedno osobní vozidlo.

EMISE

Silniční motorová vozidla podléhají dle §41 zákona č. 56/2001 Sb.(226/2006 Sb.) o technických podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích pravidelnému měření emisí. Měření emisí je nutné provést před provedením pravidelné technické prohlídky. 

Pokude jezdíte do německých měst a vjíždíte do tzv. Emisních zón musí být vždy Vaše vozidlo vybaveno příslušnou emisní známkou.

Pokud známku nemáte zbytečně se vystavujte riziku udělení pokuty. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

Poplatky na Emisích Cena
Vozdila s benzínovými motory 450,- Kč
Vozidla s naftovými motory 550,- Kč
vystavení nálepky Emisní zóny - Německo 300,- Kč

Měření emisí jsme schopni zajistit pro vozy PORSCHE pro bližší informace nás kontaktujte.

STK

Silniční vozidla podléhají dle §39 zákona č.56/2001 Sb.(226/2006 Sb.) o technických podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích pravidelným technickým prohlídkám. U nových vozidel je tato povinost po 4 letech od první registrace. Následně se prohlídka opakuje periodicky každé 2 roky provozu vozidla.

Silniční vozidla dovezená ze zahraničí podléhají dle §34, zák. 56/2001Sb.(226/2006Sb.) schválení technické způsobilosti.

Technickou způsobilost jednotlivě dovezeného silničního vozidla schvaluje obecní úřad obce s rozšířenou působností kde má žadatel trvalý pobyt.

Nezbytnou součastí k podání písemné žádosti pro následné schválení je vždy vypracovaný technický a evidenční protokol z STK.

Poplatky na STK Cena
Pravidelná technická prohlídka 2200,- Kč
Prohlídka před schválením technické způsobilosti (DOVOZ)* 2200,- Kč

*V případě zájmu Vás můžeme zastoupit v celém řízení tzn. ve schválení vozidla na obecním úřadě s rozšířenou působností.