Otázky a odpovědi

Proč auto z Německa?

Je zde velmi širkový výběř všech značek a modelů tzn. nemusíte vybírat z pár aut jako v ČR. Vozidla z Německa procházejí pravidelným a předepsaným servisem. Vozidla jsou zpravidla také velmi dobře vybavena. Výběr uspokojí i Vaše nejnáročnější požadavky na výbavu. Celoročně jezdí vozy po kvalitních komunikacích. Nejsou tudíš tak mechanicky opotřebována a namáhána. Stačení kilometrů je v Německu trestný čin!

Vyjde mě vozidlo z Německa levněji?

Trh je v dnešní době přesycen a zcela zničen nekvalitnými vozy, které nelze srovnávat s kvalitním servisovaným vozidlem. Bohužel již nelze počítat stím, že koupíte vozidlo mnohem levněji než v ČR. Výsledná může být levnější, stejná či mírně vyšší jako u vozidla v ČR, po sečtení všech nákladů spojených s dovozem. Kvalitní, vybavené a mnohem méně opotřebované vozidlo má svou cenu.

Mám zájem o individuální dovoz. Co mám udělat dále?

Vše je naprosto jednoduché stačí si vybrat vozidlo z uvedených portálů: mobile.de, autoscout24, webmobil24 Zašlete nám zkopírovaný odkaz vybraného vozidla do emailu info@mobilecars.cz případně vyplňte nás poptávkový formulář.

Určitě nás neváhejte kontaktovat!

Za jak dlouho budu mít vozidlo?

Vše záleží na dostupnosti vybraného vozidla a Vašich časových možnostech. Vše je možné již od 24 hodin!

Jaké jsou záruky na vozidlo a skutečný stav ujetých kilometrů?

Na zakoupené vozidla poskytuje záruky již samotný prodejce. Případně může být vozidlo ještě v záruce přímo od výrobce. Stav ujetých kilometrů vozidla je narozdíl od ČR v Německu trestním činem! Samotná kultura prodeje a péče o zákazníka je velmi odlišná od té jakou asi znáte z českých autobazarů.

Co se stane v případě, že vybrané vozidlo neodpovídá předchozím informacím prodejce?

Stává se to zřídka kdy, ale i tato situace může opravdu nastat. Vše je velmi jednuduché před samotnou cestou si vytipujeme a prověříme případná další 1-2 vozidla v okolí, které odpovídají Vašim požadavkům a představám.

Je skutečně AUPORADCE nezávislý?

Nejsme žádný autobazar tzn. ani nejsme tlačeni skladovými vozy. Snažíme se vždy pro zákazníka najít to nejlepší řešení k jeho spokojenosti. ANO JE!

Facebook - MobileCars.cz